O FIRMIE

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dla dużych przedsiębiorstw obecnych na rynku międzynarodowym. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania związane m.in. z obsługą personalną i księgową oraz wdrażaniem systemów CRM.

CEL FIRMY

Od początku naszej działalności niezmiennie dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni z proponowanych przez nas usług i produktów. Nasza praca zaczyna się od momentu rozpoznania i zrozumienia potrzeb Klienta, a kończy na znalezieniu dla niego optymalnego rozwiązania. Kładziemy przy tym duży nacisk na to, aby nasza oferta była przejrzysta i funkcjonalna.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Zajmujemy się zarówno tworzeniem stron www i aplikacji desktopowych, jak również aplikacji dla środowiska Android. Wszystkie nasze działania mają na celu usystematyzowanie i uporządkowanie baz danych, na których pracują nasi Klienci. Kilkuletnie doświadczenie oraz zaangażowanie pozwalają na opracowywanie coraz to lepszych sposobów magazynowania i przetwarzania powierzonych nam danych.

ZAUFALI NAM

Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie takich partnerów jak PPL sp. z o.o., Medipe Sp. z o.o., INVENT Sp. z o.o., ISSP Sp. z o.o.